Žaislų nuoma

HavingFunLightTable

 

Jau galite išsinuomoti mūsų lavinamąjį šviesos žaidimų staliuką, sensorinę žaidimų širmelę ir smagųjį Tetrikubą vaikų šventei, savaitgaliui arba paprastai dienai, kurią norisi paversti nepaprasta.

Šie žaislai patiks ir didesniems, ir mažesniems vaikams. Ryškūs, spalvingi ir lengvi Tetrikubo blokai traukia vaikus ne tik konstruoti, bet ir dūkti. Širmelė vilioja mažylius savo skylutėmis, į kurias galima įverti virveles, įstumti veltinius kamuoliukus ar kamštukus. Taip pat širmelė puikiai tinka visų laikų mėgstamiausiam vaikų žaidimui „namai“. Šviečiantis staliukas traukia mažuosius kaip paslaptis. Pakvieskite vaikus piešti guašu, žaisti su smėliu prie šviesos staliuko, kai ateis laikas ramesniai veiklai.

Mūsų žaislų nuoma yra paprasta. Užsisakykite internetu arba telefonu. Vilniuje galėsite paimti žaislus adresu Paupio 28. Taip pat už atskirą mokestį galime atsiųsti į kitą miestą.

Atminkite, kad savaitgalį nuomojame už atskirą kainą – 60 EUR (penktadienį pasiimate, o pirmadienį – atvežate).

Skambinkite, rašykite ir rasime Jums tinkamą sprendimą. Mūsų kontaktai +370 699 96092, labas@edu2.lt .

Baldas-žaislas-konstruktorius

Žaislų nuoma

€ 5.00€ 25.00

Išsinuomokite mūsų lavinamąjį šviesos žaidimų staliuką, sensorinę žaidimų širmelę ir smagųjį Tetrikubą vaikų šventei, savaitgaliui arba paprastai dienai, kurią norisi paversti nepaprasta.

Išvalyti pasirinkimą
Kodas: N/A