Veltiniai kamuoliukai Uogos

Uogos – tai ryškių spalvų, rankomis veltų vilnonių kamuoliukų rinkinukai, skirti sensoriniams žaidimams su edu2 širmelėmis. Mažesniems vaikams patiks perdėlioti veltinukus iš vienos skylutės į kitą. Didesni vaikai galės kurti dekoracijas savo žaidimams arba vaidinimams.

Sensoriniai žaidimai yra svarbūs vaiko protinių gebėjimų vystymui. Vaikas aplinkinį pasaulį pažįsta per savo pojūčius: ragaudamas, liesdamas, uosdamas, matydamas, girdėdamas, judėdamas.

Spalvoti veltiniai kamuoliukai Uogos

 

R. Štaineris, filosofas ir Valdorfo pedagogikos pradininkas, sako, kad jutiminiai įspūdžiai turi ne tik lemiamos įtakos pojūčių formavimuisi, bet ir lemia viso kūno vystymąsi. Taip yra todėl, kad mažas vaikas žiūri, klausosi, ragauja, mąsto tarsi visu kūnu. Į jutiminius įspūdžius reaguoja ne tik pojūčių organai, bet ir visas vaiko kūnas.

Lytėjimo suvokimas formuojasi per odą, kuri turi lytėjimo receptorius. Receptoriai reaguoja į šaltį ir karštį, į slėgį. Visoje žmogaus odoje yra receptorių, tačiau pirštų galiukų receptoriai yra jautriausi. Jų dėka žmogus gali atpažinti ir atskirti liečiamus objektus.

 

Veltiniai kamuoliukai Uogos

€ 29.00

Uogos – tai ryškių spalvų, rankomis veltų vilnonių kamuoliukų rinkinukai, skirti sensoriniams žaidimams su edu2 širmelėmis. Mažesniems vaikams patiks perdėlioti veltinukus iš vienos skylutės į kitą. Didesni vaikai galės kurti dekoracijas savo žaidimams arba vaidinimams. Visi kamuoliukai yra pritaikyti širmelių skylutėms (20 mm).

Rinkinukas – 50 kamuoliukų.

 

Neturime