Sensorinė žaidimų širmelė

Tai unikali mūsų sukurta sensorinė žaidimų širmelė, skirta erdvės atskyrimui, vaidmenų žaidimams ir smulkiosios motorikos lavinimui.

edu2 Sensorinė žaidimų širmelė laimėjo Auksinį A’Design apdovanojimą vaikų produktų dizaino kategorijoje 2017-2018! A’Design yra didžiausias pasaulyje dizaino konkursas, skirtas apdovanoti geriausią dizainą, dizaino koncepciją bei produktus.

SensorySpaceDivider_edu2_full

Techniniai duomenys

Sensorinė širmelė pagaminta iš baltos laminuotos faneros, ją sudaro 5 tarpusavyje sujungtos sienelės. Širmelės aukštis 89 cm, bendras plotis išskleidus širmelę – 2,62 m. Nenaudojant širmelę galima sulankstyti iki vienos sienelės pločio – 51 cm. Svoris 15kg.

Kuo ypatinga sensorinė žaidimų širmelė?

Prakišdami pro skylutes įvairiaspalves medžiagas, kištukus, medinukus, popierių ar virveles, vaikai mokysis rišti mazgelius, skaičiuoti, pažinti raides, gamtos reiškinius, o tuo pačiu stiprės vaikų smulkioji motorika.

Sienelėse esančios skylutės vilioja vaikus eksperimentuoti ir išreikšti save. Vaikai galės kurti dekoracijas savo žaidimams arba vaidinimams – veltinės virvelės puikiai tinka pavaizduoti žolytę, išdygusias morkytes, vandenį ar dangų.

Sustatykite sienutes ratu – taip sukursite namelį. Raskite lengvos medžiagos skiautelių ir pakabinkite užuolaidėles. Visais laikais mėgstamiausias vaikų žaidimas buvo ir bus “namai”!

Sustatę sieneles kampu, galėsite atitverti patalpos erdvę ramesniam žaidimui. Naujoje erdvėje galite kartu su vaikais skaityti pasakas, mokytis ir pažinti naujus dalykus arba leisti vaikui trumpam pabūti ramybėje.

 

Esame sukūrę tris skirtingo dizaino širmeles – sensorinę bei dvi įkvėptas skirtingų miesto dalių – naujamiesčio ir senamiesčio architektūros.

 

Sensorinė žaidimų širmelė

€ 495.00

Tai unikali modulinė lavinamoji žaidimų širmelė namams ir ugdymo įstaigoms. Širmelė skirta erdvės atskyrimui,  vaidmenų žaidimams ir sensoriniam lavinimui. Sienelės tarpusavyje sujungtos taip, kad Jūs lengvai galėtumėte pastatyti jas norimu kampu. Sienelių aukštis 89 cm, plotis 51 cm.

Išvalyti pasirinkimą