Sensorinė žaidimų širmelė

Tai unikali mūsų dizainerių sukurta sensorinė žaidimų širmelė, skirta erdvės atskyrimui, vaidmenų žaidimams ir smulkiosios motorikos lavinimui.

edu2 Sensorinė žaidimų širmelė laimėjo Auksinį A’Design apdovanojimą vaikų produktų dizaino kategorijoje 2017-2018! A’Design yra didžiausias pasaulyje dizaino konkursas, skirtas apdovanoti geriausią dizainą, dizaino koncepciją bei produktus.

Prakišdami pro skylutes įvairiaspalves medžiagas, veltinius kištukus, popierių ar virveles, vaikai mokysis rišti mazgelius, skaičiuoti, pažinti raides, gamtos reiškinius, o tuo pačiu stiprės vaikų smulkioji motorika.

Sienelėse esančios skylutės vilioja vaikus eksperimentuoti ir išreikšti save. Vaikai galės kurti dekoracijas savo žaidimams arba vaidinimams – veltinės virvelės puikiai tinka pavaizduoti žolytę, išdygusias morkytes, vandenį ar dangų.

Būdami mažoje erdvėje, vaikai mokosi pasidalinti vaidmenimis ir rasti žaidimą, tinkamą visiems. Keičiantis žaidimui ar vaidinimui, vaikai patys arba su Jūsų pagalba galės kiekvieną kartą naujai papuošti sieneles.

SensorySpaceDivider_edu2_full

Ką su ja galima veikti?

Sensorinė lavinamoji žaidimų širmelė suteikia daug galimybių žaisti, puošti aplinką ir tuo pačiu įgyti naujų įgūdžių. Sustatykite sienutes ratu – taip sukursite namelį. Raskite lengvos medžiagos skiautelių ir pakabinkite  užuolaidėles. Visais laikais mėgstamiausias vaikų žaidimas buvo ir bus “namai”!

Sustatę sieneles kampu, galėsite atitverti patalpos erdvę ramesniam žaidimui. Naujoje erdvėje  galite kartu su vaikais skaityti pasakas, mokytis ir pažinti naujus dalykus arba leisti vaikui trumpam pabūti ramybėje.

Naujai papuoškite namų arba grupės erdvę, dekoruodami sieneles natūraliomis gamtos medžiagomis bei spalvotais veltiniais kamuoliukais, virvelėmis, spalvoto popieriaus lankstiniais.

Kurkite teatrą, miestą, namus ir žaiskite vaidmenų žaidimus. Stebėkite ir stebėkitės laisvai plaukiančia vaiko fantazija!

Žaidimų širmelė CITY

 

NUO ŠIOL įsigiję edu2 sensorinę žaidimų širmelę gausite mini dovanėlę – 3 pusės metro ilgio pintas virveles sensorinių žaidimų pradžiai!

 

Sensorinė žaidimų širmelė

€ 459.00

Tai unikali modulinė lavinamoji žaidimų širmelė namams ir ugdymo įstaigoms. Širmelė skirta erdvės atskyrimui,  vaidmenų žaidimams ir sensoriniam lavinimui. Sienelės tarpusavyje sujungtos taip, kad Jūs lengvai galėtumėte pastatyti jas norimu kampu. Sienelių aukštis 89 cm, plotis 51 cm.

Išvalyti pasirinkimą