Rinkinukas KALĖDŲ PASAKA

Ieškote ypatingų dekoracijų papuošti Kalėdų eglutę ir namus? Šioms artėjančioms Kalėdoms sukūrėme riboto leidimo rinkinuką KALĖDŲ PASAKA, kuris papuoš kiekvieną erdvę. Tegu Kalėdinis laikotarpis būna dar magiškesnis su KALĖDŲ PASAKA!

Veidrodinės figūrėlės ne tik sukuria įdomesnę aplinką vaikui, bet ir atspindi šviesą keliomis kryptimis. Vaikai gali džiaugtis saulės zuikučiais, stebėti figūras iš skirtingų kampų arba žaisti su mielais miško herojais.

Susistatę sceną iš figūrėlių, kurkite ir sekite pasakojimus kartu su vaikais, lavinkite vaizduotę ir rišlią kalbą. Žaisdami padėkite vaikams jungti žodžius į sakinius, o sakinius į vientisą istoriją.

Kūrybinis rinkinukas MIŠKO PASAKOS susideda iš teminių formelių, kurias galima pakabinti ant eglutės arba žaisti su mielais personažais. Tai bus puiki dovana smalsiems tyrinėtojams!

Rinkinyje rasite 11 didelių ir mažesnių veidrodinio paviršiaus figūrėlių, vaizduojančių meškutį, pelėdą, kiškį, ežiuką, lapę bei 3D figūrėles su krūmu bei medžiais. Visos figūrėlės yra pervertos sidabrine juostele, tad galėsite iškart jas pakabinti norimoje vietoje.

Rinkinukas KALĖDŲ PASAKA

€ 39.00

Tegu Kalėdinis laikotarpis būna dar magiškesnis su KALĖDŲ PASAKA! Rinkinyje rasite 11 didelių ir mažesnių veidrodinio paviršiaus figūrėlių, vaizduojančių meškutį, pelėdą, kiškį, ežiuką, lapę bei 3D figūrėles su krūmu bei medžiais.