MONAI šviesos staliukas

MONAI yra naujausias mūsų šviesos stebuklas, ir mes juo itin didžiuojamės. 2017 metais MONAI buvo apdovanotas auksiniu A’ Design apdovanojimu Milane apšvietimo produktų ir apšvietimo dizaino projektų kategorijoje!

MONAI yra šviesos staliukas, kuris gali būti naudojamas kaip natūralios šviesos šaltinis, žaidimų erdvė vaikams ar kavos staliukas. MONAI ne tik skleidžia šviesą, bet ir sukuria jaukią namų erdvę.

Auksinis A’ Design apdovanojimas suteikiamas darbams, kurie atitinka aukščiausius kriterijus dizaino, funkcionalumo, patogumo ir technologijų srityse. Vertinimo komisiją sudaro net 173 nariai, kuri susideda iš tarptautinių spaudos atstovų, žymių dizainerių, akademikų bei verslininkų.

2016 metų gegužę mes gavome Lietuvos Gero Dizaino apdovanojimą.

Taip pat, MONAI buvo apdovanotas sidabriniu IDA 2015 dizaino apdovanojimu (Los Andželas, JAV).

2015 m. MONAI Ūkio ministerijos teikiamuose apdovanojimuose už inovacinius projektus pripažintas geriausiu naujų gamybos procesų, medžiagų ir technologijų kategorijoje. Apdovanojimas skirtas už gebėjimą plėtojant verslą pritaikyti naujausius mokslo išradimus.

Dizainas

MONAI sujungia tiek tradicinius, tiek modernius elementus. Kurdami MONAI staliuko formą, įkvėpimo sėmėmės iš objektų matomų gamtoje – saulės ir mėnulio. Pasirinkome apvalią formą, nes ji organiška ir atvaizduoja objektus, kuriuos mes esame įpratę matyti kiekvieną dieną.

Jis yra itin lengvas, o nuimamos kojos suteikia galimybę „Monus“ pasidėti ir ant lovos ar lengvai perkelti į bet kurią kitą erdvę. Šis šviesos staliukas gali lengvai keisti savo vietą namų ar darbo aplinkoje, taip sukurdamas jaukią erdvę, kurioje norisi pasilikti ilgiau.

Nors MONAI šviesos staliuką galima panaudoti įvairiais būdais, jis pasižymi minimalistiniu dizainu, grynomis bei švariomis formomis. Šviesa ir estetika lieka pagrindiniais akcentais.

Kūrybiškumas ir jaukumas

Galvodami pavadinimą šiam šviesos staliukui, ieškojome lietuviško žodžio, nes didžiuojamės savo viena seniausių kalbų pasaulyje. „Monai“ reiškia magiją ar kerus. Pavadinimas skamba taip neįprastai, kad dažnai net lietuviai kirčiuoja jį kaip japonišką žodį.

Savo vietą prie šio magiško staliuko ras ir vaikai, ir suaugusieji. Monus“ galima naudoti tiek kaip pagrindinį šviesos šaltinį prieš miegą, tiek kaip traukos centrą jaukiam šeimos susibūrimui po darbų.

Vaikai (ir suaugę!) gali mėgautis piešimu su guašu tiesiogiai ant šviesos staliuko ir stebėti, kaip šviesa paryškina nupieštus vaizdinius.

MONAI šviesos staliukas taip pat gali būti naudojamas kaip platforma atpalaiduojančiam žaidimui su smėliu.

Kadangi pati staliuko forma yra įkvėpta gamtos, norėjosi sukurti priedus, kurie taip pat būtų gamtos atspindys. Taip gimė 4 skirtingų raštų trafaretai –  korio, jūrų kriauklės, lapo padidinto per mikroskopą ar medžio kamieno pjūvio.

Pasidėję trafaretus ant MONAI paviršiaus, galėsite kurti daugybę raštų, spalvinti ir leisti savo vaizduotei šėlti.

Kaip sukūrėme MONAI 

Iš tiesų, pagaminome daug prototipų, kol buvome patenkinti galutiniu MONAI vaizdu. Patyrėme daug nesėkmių, nes norėjome išlaikyti apvalią, organišką gamtos formą, o tai pasirodo yra viena sunkiausių gamybai formų. Tačiau visi apdovanojimai parodė, kad neveltui stengėmės.

MONAI kojos yra pagamintos iš ąžuolo, jos lengvai nusiima ir susilanksto. Sunkiausia gamybos dalis – lenktas staliuko korpusas, kuris yra apgaubtas ąžuolo lukštu. Viršų dengia saugus grūdintas stiklas su plėvele, po kuriuo instaliuotas LED apšvietimas, kuriantis jaukų apšvietimą.

Didžiuojamės galėdami pristatyti Jums šį šviesos staliuką ir tikime, kad MONAI labiausiai atspindi mus kaip kūrėjus.

Jau dabar galite iš anksto užsisakyti MONUS. Turėkite omenyje, kad gamyba gali užtrukti iki dviejų mėnesių. Tačiau neabejojame, kad bus verta laukti!

 

MONAI šviesos staliukas

€ 590.00

MONAI tai daug apdovanojimų susirinkęs šviesos staliukas, kuris sujungia apšvietimą, gamtos įkvėptą dizainą ir žmogaus vaizduotę. MONAI šviesos staliukas gali būti naudojamas kaip natūralios šviesos šaltinis, žaidimų erdvė vaikams ar interjero detalė.