Baldas-konstruktorius Tetrikubas

Net turėdami savo kambarį, pilną įdomiausių žaislų, vaikai dažniausiai mėgsta būti ten, kur yra mama, tėtis ir kiti suaugusieji. Ir kaip taisyklė, suaugusiems tenka sėdėti ant kietų sofų konstrukcijų arba ant grindų, nes vaikai panaudoja visas lengvai nuimamas baldų detales. Mes turime Jums smagią išeitį!

Tai minkštas, lengvas ir linksmas žaidimų baldas-konstruktorius Tetrikubas, lavinantis vaiko kūrybišką, loginį ir erdvinį mąstymą. Neribotos žaidimo galimybės su Tetrikubu padeda  vaikams patirti naujų nuotykių, susikurti savo unikalią erdvę ir išreikšti save.  Tetrikubas buvo sukurtas, prisimenant mūsų mėgstamus žaidimus “tetri” ir “kubiką-rubiką”.

Tetrikubo detalės

Kuo ypatingas Tetrikubas?

Tetrikubas susideda iš 7 skirtingų detalių – dėliojant  jas į kubą, lavėja vaiko erdvinis ir loginis mąstymas.

Vaikams smagu žaisti kartu su draugais ar tėvais, patirti naujų nuotykių, džiaugtis savo atradimais ir pasiekimais. Tetrikubas patinka ir mažiems, ir dideliems vaikams.

Iš kubo detalių vaikai gali susikurti žaidimų aikštelę, labirintą, tvirtovę, gulbę, robotą, baldelius gimtadienio šventei ir kiekvieną kartą nustebinti mus neribotos vaizduotės galimybėmis. Gebėjimas įžvelgti paukštį paprastoje detalėje ir sukurti apie tai visą istoriją yra nuostabus vaikystės sugebėjimas!

020

Ką su juo galima daryti?

Prisiminkite savo vaikystės žaidimus Tetri ir kubiką-rubiką, padėkite vaikui sudėti detales į taisyklingą kubą. Atraskite kelis dėjimo būdus.

Paklauskite vaiko, ką jis mato kiekvienoje detalėje. Ką vaikas mato, kai sudeda kelias detales kartu?

Vaiko kambaryje paverskite Tetrikubo detales staliukais, foteliais ir sofute. Šie baldeliai labai pravers, kai į svečius ateis draugai.

Pastatykite tvirtovę, lėlių namą ar žaidimų aikštelę.

Sukurkite labirintą ir kartu su vaiku ieškokite išėjimo.

Savybės

Pagamintas iš baldinio porolono bei apsiūtas geros kokybės impregnuotu arba baldiniu audiniu

Visų detalių užvalkalai yra su užtrauktukais ir lengvai nuimami bei uždedami po skalbimo

Lengvai išvalomas ir atsparus

Sudėto Tetrikubo dydis yra 60 x 60 x 60 cm

Dėl savo lengvumo tinkamas tiek mažiems, tiek didesniems vaikams

Baldas-žaislas-konstruktoriusBaldas-žaislas-konstruktorius

Baldas-konstruktorius Tetrikubas

€ 399.00€ 479.00

Tetrikubas – tai minkštas, lengvas ir smagus žaidimų baldas-konstruktorius, lavinantis vaiko kūrybišką, loginį ir erdvinį mąstymą. Neribotos žaidimo galimybės su Tetrikubu padeda  vaikams patirti naujų nuotykių, susikurti savo unikalią erdvę ir išreikšti save.

Išsirinkite spalvą, ir mes pagaminsime ir pristatysime Jums per 4 savaites.

 

Išvalyti pasirinkimą