Kas mes esame

Mūsų kelionė kūrybiškumo link

Mes esame vaikų aplinkos kūrėjai, tad kurdami produktus siekiame sužadinti jų kūrybiškumą bei norą mokytis.

edu2 kelionė prasidėjo 2012 metais, kai buvo sukurtas pirmasis Lavinamasis šviesos staliukas. Tuo metu tik nedaugelis buvo girdėję, kas yra šviesos stalas ir kokiomis veiklomis galima su juo užsiimti, bet greitai jis patraukė tėvų bei jų vaikų dėmesį.

Šviesa įkvepia mus bei kelia iššūkius. MONAI šviesos staliuko atsiradimas buvo paskatintas būtent to! Jo organiška forma bei magiška šviesa sužavėjo ne vieną. MONAI 2015 metais gavo Sidabrinį IDA dizaino apdovanojimą (JAV, Kalifornija) bei Gero Dizaino apdovanojimą 2016 metais (Lietuva). Dėl cirkadinio apšvietimo taikymo MONAI šviesos staliuke 2016 metais MITA (Mokslo, inovacijų ir technologijų agentūra) mums įteikė padėkos raštą už indėlį į technologijų ir inovacijų populiarinimą Lietuvoje. 2017 metais MONAI dėl išskirtinio ir unikalaus dizaino buvo apdovanotas prestižiniu auksiniu A’Design apdovanojimu apšvietimo kategorijoje. Tai apdovanojimas, suteikiamas tik 3 procentams geriausių dizaino darbų.

Kai 70% ikimokyklinių įstaigų įsigijo edu2 šviesos staliuką, mes žinojome, kad turime nenustoti kurti naujų įdomių produktų. Mes nuolatos siekiame kurti žaislus, kurie turėtų ne tik puikų dizainą, bet ir daug funkcijų. Mes sukūrėme edu2 Sensorinę žaidimų širmelę su 685 skylutėmis, kad kasdieniniai sensoriniai žaidimai būtų dar naudingesni. Mūsų darbas buvo įvertintas auksiniu A’ Design apdovanojimu Vaikų produktų kategorijoje 2017-2018. Šiuo metu Sensorinė žaidimų širmelė yra eksponuojama parodoje “Daiktų istorijos. Lietuvos dizainas 1918-2018”, Nacionalinėje dailės galerijoje.

Mums svarbu rasti bendraminčių, kurie dalinasi tomis pačiomis vertybėmis kaip ir mes, todėl stengiamės prisidėti prie socialiai atsakingų projektų kaip Happimess labdaros iniciatyva, kuri leidžia mažiesiems sergantiems onkologinėmis ligomis pasidžiaugti vaikiškais džiaugsmais.

Dažnai galvojame apie ateitį, tad su džiaugsmu dalyvavome pirmoje TEDXKids@Vilnius konferencijoje “Diena ateities mokykloje”, kur vaikai įsitraukė į kūrybinių dirbtuvių veiklą, kuriant ateities mokyklą.

Didžiuojamės, jog mūsų produkdai žavi ne tik lietuvius, bet ir žmones iš kitų pasaulio šalių. Vien tik praėjusiais metais mūsų produktai iškeliavo į 17 skirtingų pasaulio valstybių!

Kartu mes galime kurti aplinką, kurioje kūrybiškumas skleidžiasi!