Kiekvienas gali tapti Kalėdų Seneliu

Stebuklinga Kalėdų dvasiaVaikai jau tikriausiai parašė laiškus Kalėdų Seneliui ar bent jau žodžiu perdavė jam savo svajones per tėvelius.

Kaip paaugo vaikų svajonės? Ar jos vis dar vaikiškai mielos, nuoširdžios ir kupinos tikėjimo stebuklais? Viliuosi, kad taip. Tas momentas, kai vaikas rimtai suabejos Kalėdų Seneliu ateis nekviestas.

Ir kai tas momentas ateis, mūsų užduotis yra išsaugoti tikėjimą, kad Kalėdos – tai metas, kai mes dalinamės gerumu.

Viena mama papasakojo nuostabią istoriją apie tai, kaip jos vaikai patys tapo Kalėdų Seneliais.

Vieną dieną, artėjant Kalėdoms, jos sūnus uždavė TĄ klausimą.  Ji suprato, kad jau laikas tikėjimo Kalėdų Seneliu virsmui.

Mama su sūnumi susėdo ilgam ypatingai slaptam pokalbiui, kurį pradėjo nuo pastebėjimo, kad vaikas šiais metais gerokai paaugo ne tik ūgiu. Išaugo ir jo širdis. Ji prisiminė tuos momentus, kai vaikas pasidalino, užjautė ar padėjo kitiems.

Vėliau jie kalbėjosi apie tai, kuo ypatingas yra Kalėdų Senelis, kad jis ne tik gražiai apsirengęs ir moka puikiai čiuožti slidėmis, bet svarbiausia, kad jis daro gerus darbus. Kadangi berniukas jau supranta, kodėl svarbu dalintis gerumu, jis yra pasiruošęs pats tapti Kalėdų Seneliu. Ir jeigu kas nors sako, kad Kalėdų Senelio nėra, tai tik reiškia, kad jie dar nepasiruošę.

Sulaikęs kvapą, berniukas klausėsi pirmosios savo misijos. Jis turėjo išsirinkti žmogų, kuriam labai praverstų gerumas, ištirti, ko šiam žmogui labai reikia, tuomet rasti dovaną, ją suvynioti ir įteikti taip, kad niekas nepamatytų ir nesužinotų. Kas gali būti įdomiau už slaptą misiją!

Berniukas išsirinko pikčiausią savo kaimynę. Jis matė, kad ji kas rytą basa eina pasiimti laikraščių. Vaikas pasislėpęs stebėjo, kaip kaimynė vaikšto, norėdamas suprasti, kokio dydžio jos pėda. Vėliau išrinko šlepetes, jas suvyniojo į gražų popierių ir padėjo prie durų su rašteliu „Nuo Kalėdų Senelio“. Ar galite įsivaizduoti, kaip berniukas apsidžiaugė, kitą dieną pamatęs kaimynę einant laikraščių su naujomis šlepetėmis?!

Tokią slaptą misiją berniukas vykdė ir vėlesniais metais, įteikdamas unikalią, tik pasirinktam žmogui tinkančią dovaną.

Kalėdų Senelis – tai ne šiaip vaikystės simbolis, o tikėjimas kažkuo didesniu, svarbesniu už save.

Tai tikėjimas gerumu. Saugokime tikėjimą savo ir savo vaikų širdyse.

This entry was posted in Blog'as. Bookmark the permalink.