Kasdieniai edu2 šviesos staliukų stebuklai

edu2 lavinamasis šviesos staliukas yra mūsų vyriausiasis kūrinys – seniausiai sukurtas, populiariausias Lietuvoje gaminamas edu2 produktas. Kartais atrodo, kad kiekviename Lietuvos kampelyje šviečia staliukai ir sunku būtų rasti žmogų, nežinantį, kas tai yra. Tačiau sudalyvavęs parodose kitose šalyse, edu2 staliukas sukelia daug nuostabos ir atradimo džiaugsmo tiek suaugusiems, tiek vaikams.

Smagu! | edu2 šviesos staliukas

Šiandien norime pasidalinti su Jumis įdomiausiais įspūdžiais iš edu2 šviesos staliuko gyvenimo. Tikimės, kad atrasite naujų idėjų kasdieniniams šviesos stebuklams kurti.

Pirštai ir dažai

Ant edu2 šviesos staliuko labai smagu piešti tirštais dažais. Pirštai arba teptukas maloniai slysta stikliniu staliuko paviršiumi, kurį vėliau lengva nuvalyti sudrėkinta servetėle. Galima piešti pagal pasirinktą temą arba suteikiant visišką laisvę vaizduotei. Mums didelį įspūdį paliko viename darželyje ant šviesos staliukų nupieštos gatvės su perėjomis ir šviesoforais. Vaikai pasiėmė mašinėles, žmogeliukų figūrėles ir žaisdami mokėsi saugaus eismo.

Čia galite pažiūrėti, kaip krykštauja suaugę parodos Madride lankytojai, dėdami dažais išteptus rankų antspaudus ant edu2 staliuko: Video

Spalvinimo terapija

Neseniai išbandėme spalvinimą tirštais dažais, pasitelkiant trafaretus su įvairiais gamtos raštais. Šis užsiėmimas patinkanet ir tiems vaikams, kurie nemėgsta spalvinimo knygelių!

Čia galite pažiūrėti, kaip mes tai darėme: Video.

Pieškime! | edu2 šviesos staliukas

Gamtos laboratorija

edu2 šviesos staliukas su vandeniui nepralaidžiu antstaliu primena laboratoriją. Jeigu apvilksite vaikus baltais apsiaustais, sugalvosite užduotį ir pasakysite, kad dabar jie bus mokslininkai, tai gamtos pažinimo pamokėlė taps didžiausiu dienos įspūdžiu.

edu2 kūrybiško lavinimo priemonės

Šviesos pagalba

Šviesa turi magišką trauką, kuri labai padeda logopedams ir vaikų psichologams lengviau užmegzti kontaktą su vaiku. Jautresniems vaikai sunku įsileisti naują žmogų į savo vidinį pasaulį, tačiau žaisdami ant šviesos stalo, jie pasimiršta ir greičiau atsipalaiduoja. O tuo tarpu specialistas turi galimybę padėti vaikui atsiskleisti ir išmokti naujų dalykų.

Smėlio sodai

Žaidimas su smėliuku ir mediniais įrankiais yra turbūt pats populiariausias užsiėmimas ant edu2 šviesos staliuko. Ir iš tikrųjų,ra čia ką daug komentuoti – sensoriniai potyriai, liečiant smėlį, akmenukus ir medinius įrankius, ne tik lavina smulkiąją motoriką, bet ir puikiai atpalaiduoja (ne tik vaikus!).

Smėlio sodai | edu2 rinkinukai

This entry was posted in Blog'as. Bookmark the permalink.