Apie tai, kas mums svarbu

MONAI - ypatingas šviesos staliukasBirželio mėnesį suskaičiuosime ketvirtus gyvavimo metus. Per tuos ketverius metus daug pasakojome jums apie kitus. Apie kitų įžvalgas, tyrimus, žinias ir patirtis. O apie save kalbėjome mažai. Tai turbūt nėra labai sąžininga – juk bendravime tęstinumą kuria tik abipusis atvirumas, ar ne?

Tuojau pat pasitaisysime.

Besiruošdami kalbėti didžiausiame jauno verslo forume#LAUNCH, susitikome pusryčiams vienoje Senamiesčio kavinėje. (Kartais reikia pakeisti vietą, kad atsirastų naujų minčių). Tai buvo gera proga pasitikrinti, ar praėjus 4 metams mūsų genuose užkoduotos vertybės nepasikeitė.

Nepasikeitė.

Mes nuo pat pradžių tikėjome ir dabar tikime, kad daiktai, esantys aplinkoje, formuoja žmogų ir visuomenę. Tuo tikėjo ir Loris Malaguzzi, Reggio Emilia požiūrio į vaikų ugdymą pradininkas. Kurdami naujus produktus, jaučiamės atsakingi prieš visuomenę. Parduotuvėse pilna trumpalaikių žaislų, kurie po savaitės žaidimo yra pamirštami. Jie užima vietą, jie skatina vartojimą ir neturi tęstinumo. Mums svarbu  ne tik tai, kas gražiai atrodo. Kuriame tai, kas turi ilgalaikę vertę.

Šeima ir žmogiškas ryšys mums yra ne tik skambios sąvokos. Norime, kad edu2 produktai kviestų šeimą, draugus, artimus žmones aplink juos susiburti ir smagiai praleisti laiką, kaip sėdint aplink laužą.  Ši vertybė įtakoja mūsų produktų dizainą, kuris nėra vaikiškai spalvingas ir mažybinis. Atvirkščiai, siūlome erdves, priemones bendram užsiėmimui, kai buvimas kartu reiškia stipresnį ryšį tarp žmonių.

Ir dar vienas labai svarbus genetinis kodas – siekiame kurti daiktus,  nepavaldžius laikui, perduodamus iš kartos į kartą. Pagalvokite, kaip jaustumėtės, gavę originalų vestuvinį žiedą,  kurį perdavė tėvai, seneliai ar net proseneliai. Kiek daug jis byloja… Taip kaip ir Senamiesčio namai, juk nesitikime, kad jie bus madingai modernūs. Mes norime kurti tokius daiktus, kurie kurtų istoriją. Tokia jau ambicinga yra mus pačius įkvepianti vizija.

 

This entry was posted in Blog'as. Bookmark the permalink.