Nauja pradžia

edu2 kūrybiško lavinimo priemonėsGyvenimas yra pilnas naujų pradžių – nauja diena, nauji metai, nauji namai, naujas darbas, naujas įgūdis, naujas elgesys, nauja suknelė, nauja kavos puodelis. Kaip nebūtų keista, mes prisimename daugiau pradžių nei pabaigų, ir (beveik) kiekvieną pabaigą siejame su nauja pradžia.

Kai kalbame apie naujuosius metus, tai pirmoji asociacija yra Naujųjų Metų sutikimas su visais šventiniais atributais ir pasižadėjimais.

Tačiau yra kita naujųjų metų pradžia, kuri kiekvieno mūsų gyvenimą pažymi ir įsimena žymiai giliau. Atspėjote, kalbu apie rugsėjo 1-ąją.

Naujųjų mokslo metų pradžia yra ypatinga. Pirmas kartas į darželį, į mokyklą, į universitetą, į kitą universitetą… Vėliau šis ciklas pasikartoja, kai palydime vaikus per tas pačias rugsėjo 1-ąsias. Kai gerai pagalvoji, net keista, kad kalendorinių metų sutikimas yra labiau sureikšmintas nei mokslo metų pradžia. Juk būtent ši pradžia lemia mūsų ir mūsų artimųjų ateitį. Su mokslo metais mes siejame didžiausias gyvenimo viltis ir brėžiame tikslus.

Tad nuoširdžiausiai sveikiname su artėjančiais Naujaisiais Mokslo metais! Net jeigu Jūs, Jūsų vaikai ar artimieji nesiruošia į mokslus, pasižadėkite sau išmokti ką nors naujo. Kiekviena nauja patirtis, naujas gebėjimas, naujai pažintas žmogus, naujos žinios yra mūsų investicija į ateitį. Linkime Jums niekada nesustoti mokytis!

Tegu ši pradžia būna be pabaigos.

This entry was posted in Blog'as. Bookmark the permalink.